MIRANDA (МІРАНДА) ГЕРБІЦИД СЕЛЕКТИВНИЙ

Селективний гербіцид Miranda незамінний в боротьбі з бур’янами на посівах кукурудзи. Діюча речовина цього гербіциду є покращена формула нікосульфурону 4%-го.

Міранда не має запаху і добре розчиняється в воді. Дуже добре підходить для бочкових сумішей з гербіцидами проти дводольних бур’янів. Відмінною здатністю Miranda вважається відмінна ефективність речовини навіть під час посухи.

Завдяки швидкому періоду напіврозпаду можна гербіцид Міранда вважати безпечними для наступних посівних культур в грунті.

Відмінно сумісний з іншими гербіцидами та інсектицидами Disves.

Рекомендована норма витрати від наших фахівців 100-150 літрів готової (робочої) суміші на гектар. Не рекомендується обробляти при температурі нижче + 8 вище +25.

Фосфороганічні інсектициди використовувати за 7 днів до використання гербіциду або через тиждень після обробки. Фаза внесення від трьох до 10-ти листочків у рослини. У грунті не виявляється через три місяці після обробки.

НОРМИ ВИТРАТИ

Культурна рослина Бур’яни Норма витрати, л/га
Кукурудза Гумай, пирій, гірчиця польова, чистець болотний, щириця, портулак городній, пікульнік та інші. 1-1.25л +ПАР (додавання повех акт речовин) не менше 0.1% до норми рабочого розчину.