ZEFIR (ЗЕФІР) ГЕРБІЦИД СЕЛЕКТИВНИЙ

Zefir знищує на клітинному рівні весь спектр не тільки бур’яни сімейства (насінних) а також (судинних та дводольних) які проростають по всій території України. Використовується навіть проти багаторічних бур’янів після поразки якими стають не їстівними катрофель, капуста, шпинат, салат і особливо небезпечні для томатів соняшнику бобових (горох, квасоля, соя). При дотриманні рекомендованих пропорцій і рекомендацій до застосування, компанія Disves гарантує ефективність гербіциду Zefir та безпеку для всіх видів культурних і ограрних рослин в Україні та країнах ЄС.

Діюча речовина: Клопіралід включена у список дозволених в ЄС!

 

В Україні ZEFIR найчастіше використовують для боротьби з:

Буркун (види), волошка синя, молокан татарський, осот (види), чортополох, кульбаба лікарська, паслін чорний, ромашка (види), цикорій дикий, лозовидний молочай , щавель, гречка татарська, гірчак (види) інші бур’яни з родини айстрових, губоцвітих, пасльонових, гречаних. Високоефективний також у знищенні падалиці соняшнику.

НОРМИ ВИТРАТИ

Зернові культури -1,6-6,0 мл на 3-5 л /1 сотку.

Полуниця садова -3,0-3,5 мл на 3-5 л /1 сотку.

Капуста -3,0-3,5 мл на 3-5 л / 1 сотку.

Цукровий буряк -3,0-3,5 мл на 3-5 л / 1 сотку.

СПОСІБ ОБРОБКИ

Перед проведенням обприскування необхідно ємність з гербіцидом збовтати в пропорції згідно культури препарат розчинити в чистій воді і ретельно перемішати.

Робочий розчин використовувати в день змішання, при тривалому зберіганні в розведеному стані втрачаються властивості препарату.

Сприятливі погодні умови для обприскування: (відсутність поривчастого вітру, температура не вище 25 ° С, відсутність роси), найчастіше агрономи рекомендують обробку у ранішні години (до 10-11) і вечірні (18-22) години.

Обробку слід проводити в період початку росту бур’янів (сім’ядолі — дві пари справжніх листочків), у осоту — фаза «розетки», відповідна 4-6 листочків. Не рекомендується протягом 7-10 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток грунту.