NOBOL (НОБЛЬ) ІНСЕКТИЦИД СЕЛЕКТИВНИЙ

Двокомпонентний інсектицид Nobol максимально ефективний засіб з боротьбі з шкідливими комахами і кліщами. Препарат має форму емульсії є кишковим пестицидом який потрапляє на комаху через шлунок.

Діюча речовина: циперметрин 50 + хлорпирифос 500 покращеної формули.

Nobol дуже стійкий до ультрафіолетових променів і завдяки цій особливості залишається на поверхні рослини до 30-ти днів. Хлорпирифос і циперметрин використовуються проти хлібної жужелиці на озимій пшениці; плодожерки, листовійки, попелиці, кліщі, молі на яблунях; саранових на пасовищах і дикої рослинності. Активність речовин не знижується після випадання опадів

Перевагою є те що Нобол не призводить до загибелі бджіл не проникаючи в пилок і нектар, якщо обробка проведена не в момент цвітіння культури.

НОРМИ ВИТРАТИ

Культурна рослина Шкідники Норма витрати л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки, злакові попелиці 0.75-1.0 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Пшениця Жужелиця 0.75-1.0 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Пшениця П’явка 0.5-0.75 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Пшениця Клоп шкідлива черепашка, п’явиці, хлібні жуки 0.5-1.0 Обприскування культур авіа метод при наявності шкідників (період вегетації)
Цукровий буряк Звичайний буряковий довгоносик, сірий буряковий довгоносик, блішки, щитоноски 0.8 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Яблуня Кліщі, попелиці плодожерки, листовійки, молі 1.0-1.5 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Ячмінь П’явка 0.5-0.75 Обприскування культур при наявності шкідників (період вегетації)
Ячмінь П’явка, хлібні жуки 0.5-1.0 Обприскування культур авіа метод при наявності шкідників (період вегетації)
Гірчиця блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники 0.5-0.6 Обприскування в період вегетації. Не застосовувати в період цвітіння культури
Горох Горохова плодожерка, горохова зернівка, попелиці 0.8-1.0 Обприскування в період вегетації. Не застосовувати в період цвітіння культури