ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ВІД DISVES

Гербіциди від Disves

Zefir (Зефір)

діюча речовина — клопіралід використовується в якості активного інгредієнта в продуктах захисту рослин в якості системного і селективного ауксинового гербіциду. потрапляє в рослину через листя що призводить до засихання бур’янів (відмінно поєднується в баковій суміші).

Disilet (Дісілет)

діюча речовина — клетодим селективний післясходовій гербіцід для боротьби з однорічнімі и багаторічнімі злаковими бур’янами. Знищує бур’яни протягом 1-3 тижнів. після обприскування. В бакових сумішах не допускається змішування з лужними гербецидами (може виступати антогонистом)

Raut (Раут)

Гербіцид суцільної дії поглинається через надземну частину рослин, припиняючи обмін білка і блокує фотосинтез що знищує рослину разом з кореневою системою

Grinil (Грініл)

пригнічує синтез амінокислот в рослині вже через півтори години після обприскування до повної загибелі бур’яну призводить через 1-3 тижні.

Turbin (Tурбін)

Особливістю гербіциду є те, що перебуваючи у верхніх шарах грунту він проникає в паростки і коріння бур’янів повністю зупиняючи зростання і знищуючи бур’ян ще до появи на поверхні.

Segment (Cегмент)

Відомий і дуже популярний гербіцид який має тривалий період дії, ідеально підходить для бакових сумішей і не таксічний для культурних рослин

Miranda (Міранда)

Селективний гербіцид Miranda незамінний в боротьбі з бур’янами на посівах кукурудзи.

Efiran (Ефіран)

інсектицид захисний контактно-кишкової дії зарекомендував себе на території України як надійний захист від комах в ограрной та сільськогосподарської промисловості.

Інсектециди від Disves

Grafis (Графіс)

Інсектицид Grafis має системну дію призначений для обробки насіння перед посівом.

Nobol (Нобол)

Двокомпонентний інсектицид, максимально ефективний засіб з боротьбі з шкідливими комахами і кліщами. Препарат має форму емульсії є кишковим пестецідом який потрапляє на комаху через шлунок.

Kordon (Кордон) 

хімічний инсектецидов який призначений для знищення комах-шкідників які мешкають по всій території України

Фунгіциди від Disves

Sarhon (Саргон)

У сільському господарстві використовується для боротьби з хворобами зернових, виноградної лози ,смородини. ефективний в боротьбі з недосконалими грибами аскомицетов дейтеромицетов, базидиомицетов та інших.

Vitadel (Вітадель)

Відмінно справляється з усіма відомими видами захворювань культурних рослин які схильні до інфекцій яки передаються грунтом, насінням і навіть види цвілі та грибкових захворювань, використовується для протруювання насіння для профілактики захворювань на ранній стадії формування рослини.