ВИРОБНИК АГРОХІМІЇ З ЧЕХІЇ

Препарати від Disves — це інноваційні хімічні засоби, що виробляються з 2007 року у Празі.

При дотриманні рекомендованих пропорцій і рекомендацій до застосування компанія Disves гарантує ефективність всієї лінії препаратів та безпеку для всіх видів культурних і ограрних рослин Україні та країн ЄС. Всі препарати Disves запатентовані і мають унікальну формулу яка була виведена в сучасній лабаратории «Disives». Вся лінія продуктів Disves пройшла обов’язкову сертифікацію.

Лабораторія Disves яка обладнана сучасною апаратурою нового покоління дозволяє створювати сучасні препарати спеціально для України з урахуванням місцевої флори та фауни  які адаптовані під весь спектр всіх видів шкідників, бур’янів та захворювань ограрних культур що вирощують на території України і країн ЄС.

До лінійки входять наступні препарати: 

Zefir, Disilet,Grinil, Sarhon, Grafis, Vitadel, Efiran, Turbin, Segment, Raut, Nobol, Miranda, та Kordon 

5

ПІДСТАВ ОБРАТИ ПРОДУКЦІЮ ВІД DISVES

ВИСОКА ЯКІСТЬ

При виробництві всієї ланки препаратів для захисту рослин використовуються лише оригінальні хімічні складові, які гарантують найвищу ефективність при використанні.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

В асортименті хімічних засобів для захисту рослин від компанії Disves Ви знайдете лиша найдієвіщі препарати, серед яких гербіциди, фунгіциди та інсектіциди.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Одним з основних принципів діяльності компанії Дісвіс є надання можливості аграріям використовувати продукцію найвищої якості, але за цінами актальними для ринку України.

БЕЗПЕКА ЗАСТОСУВАННЯ

Всі препарати що виготовляються компанією Дісвіс проходять багатоланкову перевірку за усіма напрямками, що гарантує 100% безпеку для людини та навколишнього середовища.

ПЕРЕВІРЕНА ЕФЕКТИНІСТЬ

Гербіциди, інсектіциди та фунгіциди від Дісвіс зарекомендували себе як препарати найвищої  якості та здобули високу поплуярність серед аграріїв не тільки в Україні але й у країнах ЄС.